...:NeW (DRBy):...

Avril Lavigne nahrála titulní song k fantasy filmu

28. listopadu 2006 v 6:53 | christine
Avril Lavigne nahrála titulní song k fantasy filmu


Avril Lavigne N

(c) www.avril.tanihost.com
Kanadská zpěvule Avril Lavigne (myspace.com) je autorkou titulního songu fantasy filmu "Eragon". Skladba nese název "Keep Holding On" a je současně i Avriliným novým singlem od roku 2004 (to vyšla její poslední řadovka "Under My Skin").
Skladba "Keep Holding On" zaútočí na naše rádia 27. listopadu, 12. prosince pak do obchodů dorazí soundtrack k filmu. Nová deska samotné Avril Lavigne by měla do obchodů přijít v březnu roku 2007.
Snímek Eragon bude mít premiéru 14. prosince. Příběh si bere za předlohu stejnojmennou knihu Christophera Paoliniho. V hlavní roli se představí Ed Speleers a další postavy ztvární například Jeremy Irons, John Malkovich, Christopher Egan a Djimon Honsou.

Batole zatkla policie za krádež

17. listopadu 2006 v 21:39 | christine
Kalkata (Indie) - Obyvatelé odlehlé vesnice na východě Indie dnes protestovali proti zatčení jednoho ze spoluobčanů obviněného z krádeže. Zadrženým jedincem bylo totiž tříměsíční nemluvně, informovala agentura Reuters. Jméno chlapce se objevilo na policejním seznamu podezřelých z oloupení pasažérů autobusu, k němuž došlo minulý týden ve státě Bihár. Dnes přijela do vesnice policie, aby podezřelé osoby zatkla. Odvedení hocha "v železech" však vyvolalo velkou nevoli mezi místními občany. "Jak může být náš malý Pravín mezi obviněnými?" ptala se zoufalá matka. Podle velitele policejní jednotky Sunita Kumára mohl chlapcovo jméno na seznam "úmyslně" uvést žalobce, který má případ na starosti.

Tak to je mega psycho

Lindsay Lohan: Chodím se synem Diany Ross!

8. listopadu 2006 v 6:37 | christine

Lindsay Lohan: Chodím se synem Diany Ross!

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Evan Ross s matkou Dianou. Lindsay Lohan
Lolitka Lindsay Lohan (20) dlouho nevydržela bez chlapa. Nyní začala chodit se synem Diany Ross (62).
Sladká americká herečka má další skalp do sbírky. Na jednom z hollywoodských večírků sbalila Evana Rosse (18), nejmladšího syna pěvecké legendy sedmdesátých a osmdesátých let Diany Ross.
Mladý začínající herec Evan má s Lindsay společnou nejen profesi, ale spojuje je také posedlost divokými večírky. Právě na jedné takové party pořádané pro hollywoodskou zlatou mládež se mladí herci poznali. "Lindsay je do Evana zamilovaná až po uši," nechala se slyšet hereččina kamarádka.
Evan se dlouho snažil vztah s Lindsay udržet v tajnosti. Podle tvrzení blízkých přátel se nejvíce děsil reakce své matky Diany, která drží svého syna zkrátka. Evanovy obavy byly opodstatněné. Podle tvrzení blízkých přátel se Diana nechce smířit s tím, že její nejmladší syn chodí s herečkou, která žije nezřízeným sexuálním životem a má bohaté zkušenosti s drogami.
Přestože je Lindsay teprve dvacet let, má za sebou již pěknou řádku vztahů se známými muži. Chodila například s Aaronem Carterem, Jaredem Letem, Colinem Farrellem, Leonardem DiCapriem a proslýchá se, že se zapletla i s takovými legendami, jakými jsou Bruce Willis či George Clooney. I v případě exoticky vyhlížejícího Evana potvrdila svůj nevyhraněný vkus. Nabízí se otázka, jestli nechce náhodou herečka vyzkoušet všechny mužské typy. Třeba až Lindsay stráví noc s Asijcem, indiánem a Eskymákem, bude jí konečně jasné, který typ muže jí doopravdy vyhovuje, a vztah jí snad vydrží déle než měsíc. (jc)

AVRIL LAVIGNE UKÁZALA SPOĎÁRY !!!

5. listopadu 2006 v 15:26 | christine


...
Divoké večírky a litry alkoholu - to je běžný život Paris Hiltonové nebo Nicole Richie. Pozadu nezůstává ani kanadská rockerka Avril Lavigne. Večírek v klubu přitom začínal pro jednadvacetiletou Avril slibně. Oblečená v krátké minisukni a černém topu s dokonale vyžehlenými vlasy byla podle fanoušků neodolatelná. Několik vypitých flašek s křehkou blondýnkou však pořádně zamávalo a zmožená Lavigne se rozhodla odkráčet domů. Svalila se na zadní sedadlo přistavené limuzíny, zavelela k odjezdu a díky číhajícím fotografům byly fotografie spodního prádla na světě.

LL

5. listopadu 2006 v 14:24 | christine
Lindsay Lohan poobědvala v prestižní restauraci The Ivy. Lindsay měla tajnou zprávu kterou ovšem nechtěla říct(že by mimino?:)

Vypadl Aleš fotky =D

1. listopadu 2006 v 19:47 | christine
Ale to určitě wite takže tady fotky z GOOD BYE PARTY =D


Karolína Pavlíková se přijela podívat na svoje exspolusoutěžící, hlavně na Barču Zemanovou a Martina Ševčíka
Leoně nebylo moc dobře, byla unavená, a tak se nechtěla fotit
Kristian Kodet, který se přišel do K.U. baru také podívat, se snažil Leonu bavit celý večer
Karolína Pavlíková a Bára Zemanová
Holky ukázaly, že se mají moc rády
Kristian Kodet se věnoval i Zbyňkovi
Dva velcí kamarádi Martin a Bára
"Vstup povolen pouze v kulichu" - Burketovi podmínku splnili a mohli dovnitř
David se chvíli věnoval Alešovi
A tady je dortíček pro Báru se sedmnácti svíčkami
Barunka byla z dortíku a přání opravdu překvapená
Stačí jen sfouknout svíčky a může se krájet

Neboj Barunko, největší část dortu si můžeš nechat sama
Že by měl pan malíř taky chuť na dortík? :o)
Nakonec pan Kodet nechal dort dortem a znovu si všímal Leony

Bára oslavovala narozeniny!

1. listopadu 2006 v 19:44 | christine
Bára oslavovala narozeniny!
Někteří soutěžící mají opravdu štěstí a umí si vybrat den svých narozenin. A štáb se musí snažit, aby ukojil mlsné jazýčky našich hvězdiček. Mají totiž moc rádi dorty :o) Roman Lasota slavil narozeniny minulý týden, když vypadla Karolína Pavlíková. Aby toho nebylo málo, tak včera večer slavila narozeniny Barunka Zemanová.
A mělo to být jedno velké překvapení. Fotografové si Barču vytáhli ven, aby ji "jako" vyfotili. Mezitím se vevnitř připravoval dortíček. Jenže Barunka už záměry štábu prokoukla a tušila, že se něco chystá. Něco, co má souvislost s jejími dnešními narozeninami. Nechtěla nikomu zkazit radost. To je ale hodná holka, co?
Z repráků se rozezněly tóny písničky o štastných narozeninách a soutěžící už si to spolu s dortem štrádovali za Barunkou. Všichni Báře přáli, pusinkovali ji, připíjeli si a chtěli kousek dortu na ochutnání.
A Barča si svoje narozeniny opravdu užila a dlouho, dlouho slavila. Ale jako fér holka nestrhávala pozornost hlavně na sebe a nechala všechny ať se věnují právě vypadlému Alešovi. Byl to přeci jeho večírek. Proto si raději v malé společnosti lidí a v rohu baru oslavila svoje sedmnácté narozeniny.
Tak hodně štěstí, zdraví, lásky a ať se ti splní všechno, co chceš, Báro!

Lindsay Lohan: Skoro umřela!

1. listopadu 2006 v 18:02 | christine

Lindsay Lohan: Skoro umřela! Teď si užívá nevázaný sex!LOS ANGELES - Mladičká americká herečka Lindsay Lohan (20) se svým nezřízeným životem stává odstrašujícím příkladem pro hollywoodské teenagery. Třeba Bruce Willis (51) zakázal své dceři Rummer (18), aby šla s Lindsay třeba jen na kafe.
Lindsay Lohan si ale nenechá nasazovat psí hlavu. Rozhodla se udělat konečně něco rozumného - promluvila k mladým dívkám o strašáku jménem bulimie. "Kvůli hubnutí jsem kdysi skoro umřela. Už jsem jen bezvládně ležela v posteli a trpěla bolestí, kolem sebe jsem házela věcmi, protože bolest v mé hlavě byla nesnesitelná…" Nakonec skončila v nemocnici s ledvinovou infekcí a špatným krevním obrazem. "Nyní už ale mám své tělo ráda a miluji ty plné křivky. Moje prsa jsou tak velká, jak velká mají být," raduje se Lindsay. O tom, že by se usadila a třeba si našla stálého partnera, ale v žádném případě neuvažuje. "O monogamním soužití neuvažuji. Změnil mě seriál Sex ve městě. Líbí se mi, že ty holky prostě jdou do postele, s kým chtějí."

Lindsay Lohan & Keira Knightley: Líbej mě!

25. října 2006 v 13:07 | christine

Lindsay Lohan & Keira Knightley: Líbej mě!Keira Knightley
Americká herecká hvězdička Lindsay Lohan (20) si na chvíli bude muset odříct divoké dovádění na večírcích. Čeká ji totiž náročná role. V chystaném filmu o americkém básníku Dylanu Thomasovi si zahraje milenku další hollywoodské krásky Keiry Knightey (21).
Film je o skutečné události, kdy do domu Dylana Thomase a jeho manželky vtrhne přítelkyně z dětství Vera Philips (Keira Knightley) ozbrojená samopalem a ručním granátem. Podle scénáře spolu obě herečky mají mít vášnivý lesbický vztah.
Lindsay Lohan (vpravo) už trénuje na svou novou roli s Rumer, dcerou Bruce Willise…

Přítel Lindsay Lohan udělal blbce z její tiskové mluvčí!

19. října 2006 v 21:07 | christine

Přítel Lindsay Lohan udělal blbce z její tiskové mluvčí!Přítel herečky Lindsay Lohan Harry Morton veřejně zostudil hereččinu tiskovou mluvčí. Ta totiž tvrdila, že se pár nerozešel, zatímco Harry vesele vytruboval, že je mezi nimi konec.
V tisku se objevily zprávy, že se mladičká herečka Lindsay Lohan (20) rozešla se svým přítelem Harry Mortonem (25), majitelem sítě restaurací Hard Rock Café. Mělo se tak stát po brutální hádce v jednom nočním klubu v Los Angeles. Tisková mluvčí herečky se zoufale snažila zprávu dementovat. Celé dva dny vydávala prohlášení, že Lindsay a Harry jsou stále šťastně spolu. Morton mezitím odhalil, že už s Lohan nechodí. "Vzali jsme si trochu času na rozmyšlenou. Chceme nechat utichnout rozruch kolem našeho vztahu." Majitel restaurací připouští, že neustálý mediální nátlak a spekulace, že herečce koupil zásnubní prsten, ho donutily udělat definitivní rozhodnutí. Řekl: "Začalo se psát, že jsme se s Lindsay zasnoubili, což nebyla pravda. Byl to na mě příliš velký tlak. Potřebuji klid a soukromí. Jsem velmi uzavřený člověk. Vím, že Lindsay má ten mediální kolotoč ráda, ale pro mě to není."

Barbora Zemanová

12. října 2006 v 6:45 | christine

Barbora ze SuperStar: Česká Avril Lavigne!

Barbora Zemanová

Avril Lavigne se omluvila fanouškům

6. října 2006 v 7:14 | christine
Avril Lavigne se omluvila fanouškům
Popová hvězda Avril Lavigne uveřejnila prohlášení, ve kterém se omlouvá věrným fandům za své chování. Minulý týden ji totiž rozzuřil jeden fotograf, a tak na něj plivla.

Stalo se to ve čtvrtek 28. září, kdy auto, ve kterém byla zpěvačka a její manžel Deryck Whibley, obstoupili fotografové. Avril vystoupila a poctila čočky fotoaparátou sprškou slin. Další noc to udělala znova; to ale z vozu rovnou vyskočila a potěšila fotografy plivanci i nadávkami.

"Myslím, že mé chování bylo reakcí na neustálý nátlak těchto dotěrných fotografů," dodává v prohlášení Avril.

Miss World

3. října 2006 v 14:46 | christine
TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ - NOVÁ MISS WORLD 2006 Blahoprheju!!!
Kliknutím fotografii zvětšíte.
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Vítězné gesto Miss World Taťány Kuchařové. V soutěži porazila 104 dívky.
Vítězné gesto Miss World Taťány Kuchařové. V soutěži porazila 104 dívky.
Miss ČR 2006 Taťána Kuchařová (18) se v sobotu v noci v polské Varšavě stala nejkrásnější dívkou světa. Taťána je Miss World

Lohanová je nevděčná a hamižná

3. října 2006 v 6:42 | christine

Lohanová je nevděčná a hamižná


Londýn - Hollywoodská hvězdička Lindsay Lohan (20) odmítla dát odměnu řidiči, který našel na letišti Heathrow její kabelku, ve které se skrývaly šperky v hodnotě 1 milionu dolarů. Mluvčí Lindsay Lohan nálezci slíbila odměnu nebo alespoň poděkování, ten se ale dosud nedočkal ani jednoho. " Vůbec se mi neozvali, neslyšel jsem od nich ani slovíčko. Vypadalo to, že je to slušná dívka a že má radost, když jsem jí tašku vrátil. Byla plná diamantů, náramků a náhrdelníků. Ale opravdu mě zklamala. Rád bych od ní slyšel alespoň něco jako ´děkuju´. Její lidé si vzali mou adresu a telefonní číslo a řekli, že se ozvou. Je mi jasné, že tyhle hvězdy potřebují mít kolem sebe poskoky, ale mohla mi alespoň jednoduše zavolat," postěžoval si zklamaný řidič Tom Webster na internetových stránkách PageSix.com.

PUnkoVÁ PRinCEznA BudE MOdelkouU

2. října 2006 v 7:28 | christine

PUNKOVÁ PRINCEZNA BUDE MODELKOU

včera 16:38
Krásná skejťačka Avril Lavigne (21) se prý už definitivně vzdala své divoké punkové image a snaží se teď prorazit ve světě modelingu.
Dokonce se zapsala do prestižní modelingové agentury Ford, kde okamžitě dostala nabídku na spolupráci s módním domem Prada.
"Chtěla bych být víc ženská. Neměřím sice sto osmdesát centimetrů, ale moc se mi tenhle svět líbí," řekla Avril.
Zpěvačka pravděpodobně vyrostla z vytahaných mikin a všimla si, že je ženská. Teď už si tedy jen počkáme na práci stylistů a vizážistů a na novou Avril Lavigne.

Lohan: Opila se a zlomila si ruku!

28. září 2006 v 11:31 | christine

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan Harry Morton
Velká láska skončila! Lindsay Lohan (20) odkopl snoubenec Harry Morton (24).
Důvod rozchodu je velice zvláštní. Harry se s Lindsay rozešel kvůli jejímu divokému životnímu stylu. Ne nadarmo se totiž Lindsay přezdívá "večírková šelma".
Harry je majitelem vyhlášené restaurace Pink Taco, kam se chodí bavit zlatá mládež Hollywoodu, a je tak na ledacos zvyklý. Neustále opilá a zfetovaná Lindsay byla ale i na něj moc.
Posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu Lindsay zatloukla, když o víkendu odmítla odejít s Harrym z večírku před rozedněním. Jakmile naštvaný přítel opustil podnik, opila se Lindsay natolik, že upadla a zlomila si nadvakrát ruku.
Podle tvrzení jejich společných přátel měl mladík na herečku pozitivní vliv a Lindsay se v jeho přítomnosti velmi zklidnila. Teď se ale hereččini kamarádi bojí, že se Lindsay sama zničí.

Lindsay se stěhuje do Londýna!

24. září 2006 v 12:47 | christine

Lindsay se stěhuje do Londýna!

Click to view full size image
Herečka Lindsay Lohan měla si asi v Londýně užila tolik zábavy že plánuje se co v nejbližší době do Londýna přestěhovat. Byt si koupí nejspíš ve čtvrti Nothing Hill, řekla "Jednoduše Nothing Hill miluju"! Byt ještě vybraný nemá.

Jane Fonda se bojí o Lindsay Lohan

19. září 2006 v 6:50 | christine

Jane Fonda se bojí o Lindsay Lohan

Jane Fonda
Herecká legenda Jane Fonda vyjádřila obavy nad divokým životním stylem své mladší kolegyně Lindsay Lohan (20).
Osmašedesátiletá herečka Jane Fonda, která hraje Lindsayinu babičku v novém snímku Georgia Rules, se prý bojí, že si Lohan užíváním drog a alkoholu může zničit kariéru.
"Lindsay je tak talentovaná. Zatím v tomhle světě ale neumí chodit. Navštěvuje divoké večírky a poté tvrdě pracuje, mám o ni strach," prohlásila Jane.

Zítra nehrajeme! … Výborná komedie s Lindsay Lohan je FINAL

18. září 2006 v 20:48 | christine

Zítra nehrajeme! … Výborná komedie s Lindsay Lohan je FINAL


Zítra nehrajeme!
Garrison Keillor točil svou radio show A Prairie Home Companion od roku 1974, každý týden dvě hodiny. Šlo o humoristicko-satirické pořady na dobové dění, které prokládal písničkami a zábavnými scénkami. Za dobu své existence si získala notný počet posluchačů, týdně neklesl jejich počet pod čtyři miliony. Film vypráví fiktivní příběh o tom, jak si bohatá a dravá společnost pronajme radiostanici a plánuje show zrušit, protože se jí nevyplácí ji vysílat (v tomto vesmíru není Garrison Keillor oblíben). Na posledním představení vystupují například sestry Yolanda a Rhonda Johnsonovy (Meryl Streep a Lily Tomlin), nebo komičtí kovbojové Dusty a Lefty (Woody Harrelson a John C. Reilly), kteří všichni si teď budou muset rozmyslet, co s budoucností.
Komedie / Muzikál
USA, 2006, 105 min
Režie: Robert Altman
Hrají: Woody Harrelson, L.Q. Jones, Tommy Lee Jones, Kevin Kline, Lindsay Lohan, Virginia Madsen, John C. Reilly, Meryl Streep, Lily Tomlin

BleSkoVě o FEgGii

18. září 2006 v 16:11 | christine
  • Stacey Fergusson, řečená Fergie, vydává na konci září sólové album "The Dutchess".
 
 

Reklama