....:FiLMy/SeRiáLy:...

Loď Duchů

15. října 2006 v 20:47 | christine

Loď duchů

Loď duchůLoď duchů je další z řady povedených béčkových hororů od Dark Castle Entertainment, který jako obvykle neprošel kritikou chudáků, co do dnes nepochopili, že béčko je již samostatný hororový žánr a nikoliv označení pro druhořadý film.


Loď duchůV roce 1953 se za nevyjasněných okolností ztratila zaoceánská výletní loď - tak trochu jako Titanic. Úvodní scéna, ve které je názorně ukázáno, co se na lodi ve skutečnosti stalo, je naprosto dokonalá a dá se říct, že je to nejpovedenější scéna z filmu. To ale rozhodně neznamná, že by zbytek za nic nestál. Děj se dále přene se do současnosti, na palubu lodi zabývající se pátráním po neobjevených vracích. Ta jednoho dne tuto ztracenou loď objeví.
Loď duchůJelikož posádka vraky nehledá jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Začnou tedy loď prohledávat. Po chvíli se ale začnou členové posádky záhadně ztrácet a těm co zbývají začíná být jasné, že tady něco není v pořádku. V závěru filmu si všiměte scény, která jasně naznačuje, že mořské zlo (sea evil) zničit nelze a pokud máte jenom trochu pocit, že se vám to povedlo, objeví se znovu jinde nebo v jiné podobě.
Loď duchůFilmové triky jsou na velice slušné úrovni, hudební doprovod rovněž. Vše je pak ještě podtrženo temnou atmosférou, která ze starého vraku dýchá. Dark Castle do toho také investoval nemalé peníze. Jak už to u snímků této společnosti bývá, mají trochu slabší scénář. Ale vzhledem k žánru to není rozhodující. Cílem b-hororů je rozptýlit, pobavit a hlavně poděsit diváka znuděného všedním dnem. A to Loď duchů rozhodně splňuje.Fotky:
http://www.premiere.cz/img/clanky/102.jpgObrázek 2Obrázek 1

Shileny filmik...Mame uzh ho dluho, ale lookla sem se na nho azh neska...No a.... Je to upo psychozni.... DOPORUCUJU!!!

Gilmorova děvčata

4. října 2006 v 12:46 | christine

Kazhdy wshedni den na nově od 13:55....

Gilmorova děvčata Kdo by neznal roztomilou mámu Lorelei a její dceru Rory! Tento seriál si u nás našel mnoho příznivců.
S Rory (Alexis Bledel) a Lorelai (Lauren Graham) Gilmorovými se znovu vydáte do malého města ve státe Connecticut, které je obydlené zvláštní směsicí laskavých lidí. Dvaatřicetiletá Lorelai se už několikrát v životě spálila a teď se snaží co nejlépe postarat o svou dospívající dceru Rory. Mezi nimi však není jen vztah matky a dcery, jsou to také nejlepší přítelkyně. Vyzařuje z nich pohoda, a proto je mají lidé v městečku rádi. Rory se svou kamarádkou Lane Kim (Keiko Agena) jsou premiantkami místní střední školy. I Lorelei má svou nejlepší přítelkyni, je jí nemotorná Sookie (Melissa McCarthy), jinak geniální kuchařka. Každý den s nimi budete zažívat jejich běžné starosti, se kterými se zajisté potýkáte také vy sami. Seriál je plný jemného humoru, který zpříjemní všední odpoledne.
KDO JE KDO
Lauren Graham (Lorelai)
Narodila se 16. března 1967 v Honolulu na Havaji. Než se stala uznávanou herečkou, studovala na newyorské Barnardově univerzitě angličtinu. New York však po škole opustila a vydala se do Kalifornie hledat nové herecké příležitosti. Seriál Gilmorova děvčata jí plně otevřel dveře k popularitě. Za svou roli Lorelai byla dokonce nominována na cenu Sdružení televizních herců pro nejlepší herečku v dramatickém seriálu.
Alexis Bledel (Rory)
Modelka a zakladatelka modelingové agentury dostala v tomto seriálu svou první příležitost zazářit před kamerou. Narodila se 16. září 1981 v texaském Houstonu. Její rodiče ji přihlásili do ochotnického divadla. V několika divadelních hrách si po překonání svého studu opravdu zahrála, ale brzy ji zlákala kariéra modelky. Jeden z důvodů, proč dostala roli Rory, byl, že má s herečkou Lauren Graham stejné oči.

Scott Patterson (Luke)
Narodil se 11. září 1958 ve městě New Jersey. Začal studovat literaturu na Rutgersově univerzitě, ale brzy propadl kouzlu baseballu. Studií zanechal a začal hrát baseball v klubu New York Yankees, Texas Rangers a dalších. Tomuto sportu se věnoval osm let. Potom začal znovu studovat, a to herectví. Jeho profesory byli Robert Lewis a Sondra Lee. Ani tato studia však nedokončil. Přesto se stal jednou z hvězd seriálu Gilmorova děvčata.

Piráti z karibiku TMM obrázky

15. srpna 2006 v 12:35 | kika

GARFIELD 2

12. srpna 2006 v 22:09 | kika
Dneska jsem na tom byla v kině a celkem sranda to byla....

O filmu:
Garfield 2

Garfield: A Tail of Two Kitties_dub - 2005
77 minut
Garfield, všemi milovaný kocour, odjíždí do Evropy. Cestuje společně s věrným parťákem fenkou Odie, aby překvapili svého páníčka Jona (Breckin Meyer), který je právě s přítelkyní Liz (Jennifer Love Hewitt) v Londýně. V zemi Big Benu, Buckinghamského paláce, Scotland Yardu a především "fish and chips", začíná Garfieldovo skutečné dobrodružství, když dojde k jeho záměně za Prince, královskou kočku (vypadá náhodou úplně stejně jako Garfield). Prince po své zesnulé paničce Lady Eleanor právě zdědil zámek Carlyle. To je ale obrovské zklamání pro Lorda Dargise (Billy Connoly), synovce Lady Eleanor, který si na veškerý její majetek dělal zálusk. Režie Tim Hill
Hrají Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt , Billy Connolly, Lucy Davis, Ian Abercrombie, Greg Ellis

http://www.fox.de/content/fox_films/10881/images/garfield_2_one_sheet.jpghttp://blog.doctissimo.fr/php/blog/19ans/images/Garfield%202-blog.jpghttp://www.komap.net.ru/media/images/Garfield_2.jpg

50x a stále poprvé

8. srpna 2006 v 10:06 | kika
50x a stále poprvé
50 First Dates

Motto:
Představte si, že svou dívku musíte získávat každý den znovu a znovu.
Typ filmu:
Rok výroby:
2004
Režie:
Peter Segal
Hrají:
Adam Sandler, Drew Barrymore, Rob Schneider, Sean Astin, Lusia Strus, Dan Aykroyd, Amy Hill, Allen Covert, Blake Clark, Maya Rudolph
Rozšířený popis:
Pro scénáristu George Winga je romantická komedie oblíbeným filmovým žánrem. Jak sám říká, při psaní scénáře je nejtěžší nalézt nové překážky, které musí postavy překonat, aby mohly být spolu. O existenci anterogradní poruchy paměti se poprvé dozvěděl z novinového článku a tato nemoc se následně stala základní myšlenkou jeho scénáře. Když poté scénář zakoupila společnost Columbia Pictures, napadlo její předsedkyni Amy Pascal, že by tento film mohl být vynikající příležitostí pro komediálního herce Adama Sandlera a jeho produkční společnost Happy Madison.
O filmu se dozvěděla také společnost Flower Films herečky Drew Barrymore, která o něj projevila aktivní zájem. Byl to až příliš dobrý příběh na to, abychom se o něj nezačali zajímat, říká Nancy Juvonen z Flower Films. Postava Lucy se ve filmu zamilovává každý den a Drew, která propadá lásce více než kdokoliv na této planetě, koho znám, byla pro roli vynikající. A kdo je lepší partie než Adam Sandler? Adam má spoustu nenuceného šarmu a je to legrační, tolerantní a pohodový člověk. Ví, jak použít svůj důvtip, aby vás pobavil.
Barrymore na scénáři zaujal zejména jeho podtext: Po přečtení scénáře jsem měla pocit, že příběh o muži, který musí každý den znovu bojovat o srdce své dívky, jako by to bylo pokaždé poprvé - a v jejím světě to skutečně poprvé je - je snad to nejlepší, co jsem kdy slyšela. Hodně se mi líbí představa, že by se někdo snažil, abych se do něj každý den znovu zamilovala. Henry občas uspěje a občas narazí, ale odhodlání je jednou z jeho nejvíce podceňovaných vlastností. Právě díky ní se jeho osobnost vyvíjí.
Režie se ujal Peter Segal, kterého k filmu přivedl Sandler. Před začátkem prací na filmu 50x a stále poprvé jsem s Adamem strávil rok a půl při natáčení komedie Kurs sebeovládání. Byli jsme zrovna ponořeni do postprodukčních prací, když se mě zeptal, jestli bych nechtěl režírovat tenhle film, a já jsem se nenechal nijak dlouho přemlouvat. Práce na filmu je tak trochu jako když jde člověk do války. Lidé se více sblíží, protože natáčení je fyzicky náročné a vydržet několik měsíců, kdy musíte pracovat denně 14 - 16 hodin, vyžaduje extrémní vytrvalost. Nakonec se stanete kamarády. A je fajn držet rodinu pohromadě.
Adam a Drew vytvořili ve filmu Píseň pro nevěstu fantastickou hereckou dvojici a hledali projekt, ve kterém by si mohli znovu společně zahrát, pokračuje Segal. A tenhle film se zdál být ideálním. Oba jsou nejen talentovanými herci, ale také chytrými obchodníky. Jejich společnosti slaví velké úspěchy a momentálně připravují několik projektů v různých stádiích preprodukčních prací. Mít na place herce, kteří opravdu rozumí své profesi, režisérovi velmi usnadňuje práci. Drew má na kontě už více než 30 filmů. Člověka, který stál před kamerou už tolikrát, nevyvede z míry téměř nic. Kromě toho je Drew jedním z nejpříjemnějších lidí, které znám. Jen málokdy se vám poštěstí pracovat s člověkem, který každý den přichází na natáčení s úsměvem na tváři, všem přeje dobré ráno a vypráví hned od začátku vtipy. Ať bylo natáčení jakkoliv obtížné - občas se nám nedařilo zejména na Havaji, kde nám neustále mraky zastiňovaly slunce - Drew udržovala na place dobrou atmosféru.
Dlouholetý Sandlerův spolupracovník Rob Schneider hraje roli Henryho nejlepšího přítele Uly, která mu byla napsána přímo na tělo. Mezi jeho koníčky patří výzkum teorie, podle které jsou žraloci stejní jako psi a koušou pouze v případě, že je člověk provokuje. Naneštěstí pro něj není tato teorie nijak neprůstřelná.
Sean Astin se s velkou vervou zhostil role Lucyina bratra Douga, který se vášnivě věnuje kulturistice. Sean v tomto filmu hraje muže, který trpí komplexem méněcennosti a snaží se své problémy kompenzovat nadměrnými fyzickými výkony. A také se snaží pořád vyzývat na souboj Henryho, který jej musí čas od času trochu uzemnit, vysvětluje Segal.
Doug bez přestání posiluje a dělá různé cviky, říká Barrymore. Bere všechno, co mu přijde pod ruku - ať už je to činka nebo třeba ryba - a začne s tím posilovat. Seanovi se podařilo v postavě Douga dokonale zobrazit jeho kulturistický fetiš, který je zdrojem mnoha humorných situací a leccos o této postavě vypovídá. Samozřejmě, o postavě se něco dozvíte i ze scénáře, ale tím, co jí propůjčuje pravý charakter, jsou právě drobné herecké ingredience. Doug je v Seanově podání úžasný, neuvěřitelně vtipný a zároveň velmi dojemný.
Pete mi jasně vysvětlil, jaká je jeho představa o postavě Douga. Měl být velmi hodný a mít láskyplný vztah ke své sestře. Zároveň je ale tak trochu natvrdlý, vysvětluje Astin, který s režisérem o postavě dlouho diskutoval.
Změna tělesných proporcí v souvislostí s rolí není pro Astina žádnou novinkou. Kvůli filmu Bourák jsem přibral okolo deseti kilo. Když jsem se oženil, dostal jsem se zpátky na původní váhu. Pak přišel Pán prstenů a já jsem musel přibrat znovu, tentokrát asi 20 kilo. Jen co jsem shodil znovu, přišla tahle role a Adam s Peterem mě požádali, zda bych mohl trochu přibrat. Řekl jsem své ženě 'tak, a je to tady' a šel jsem zpět do posilovny.
Role otce Lucy Marlina Whitmora, který musí pověsit na hřebík své rybářské řemeslo, aby se mohl starat o svou dceru, se zhostil Blake Clark. Se Sandlerem si tentokrát zahrál již počtvrté.
Tato role je trochu vážnější než ostatní Blakeovy postavy, připouští Segal. Ale téměř pokaždé je tady nějaký komediální moment, kterým atmosféru zlehčí.
Doug a já jsme zasvětili své životy péči o Lucy. Ale i přes všechna opatření, která děláme - jako je třeba vytištění několika tuctů kopií novin ze dne, kdy se nehoda stala, nebo spolupráce s pravidelnými návštěvníky bistra Hukilau - se čas od času přihodí nějaký incident, díky kterému Lucy zpozorní a uvědomí si, že není říjen minulého roku. Proto není zpráva, že se jí dvoří nějaký cizinec, nijak zvlášť dobrá. Je to jen další komplikace, které vůbec nepotřebujeme, vysvětluje Clark. Kromě toho, že musí Doug a Marlin s bolestí v srdci pozorovat, jak Lucy díky jejímu onemocnění utíká život před očima, jsou navíc nuceni každý den večeřet stejné jídlo, pokračuje Clark. Každý den je má narozeninová hostina. Musíme se pokaždé dívat na stejný fotbalový zápas a jíst stejné špagety s masovými kuličkami. Jako dezert máme pokaždé stejný ananasový koláč.
Allen Covert, který hrál po boku Sandlera ve všech filmech kromě Billy Madison, si zahrál postavu desetisekundového Toma. Jsem příkladem toho, jak mohou být věci ještě horší, směje se herec. Když vezmou Lucy na prohlídku a všechno jí znovu vysvětlí, doktor v jednom okamžiku řekne 'no, mohlo to být i horší', a když se Lucy zeptá 'jak?', seznámí ji se mnou. Moje paměť není delší než 10 sekund, takže se během konverzace stále znovu představuji lidem, se kterými se bavím.
Podle původní verze scénáře se příběh odehrával v Seattlu. Přesunout natáčení na Havaj byl Sandlerův nápad. Když začal Adam mluvit o tom, že by se dal příběh přesunout na Havaj, vypadalo to z mnoha různých důvodů jako nejlepší místo, kde by se dal film natočit, vzpomíná vedoucí výroby Michael Ewing. Nevzniká tam mnoho filmů, takže to byla nová a zajímavá zkušenost. Kromě toho je Havaj nádherné místo pro romantickou komedii.
Na Havaji proběhla přibližně polovina tříměsíčního natáčení, přičemž zbytek natočili filmaři v Los Angeles. Hlavní výtvarník Alan Au, který se Segalem a Sandlerovou společností Happy Madison spolupracoval na filmu Kurs sebeovládání, tentokrát dohlížel zejména na ztvárnění interiérů. Na tomto filmu bylo nejnáročnější to, že jsme exteriéry natáčeli na Havaji a poté jsme v Los Angeles museli všechny budovy postavit tak, aby věrně kopírovaly jejich skutečné předlohy.
Když jsem se před začátkem natáčení bavil s Peterem Segalem, řekl mi, že chce ve filmu ukázat spíše druhou stranu ostrova Oahu - tu, která je méně poznamenána turistickým ruchem, pokračuje Au. Když jsme pak na ostrově hledali vhodná místa k natáčení, dostali jsme se na jeho venkovskou část jménem Windward, jež oplývala nejen krásnou a bujnou zelení, ale také nádhernými plážemi.
Hlavním úkolem bylo najít vhodné místo k výstavbě Hukilau Café. Našli jsme hezké místo na ranči Kualoa, za kterým byl rybník. Prostředí je překrásné - na pozadí se tyčí hory, nahoře je modrá obloha, dole průzračná voda… Bylo to ideální místo k výstavbě Hukilau Café. Havajské budovy jsou svým způsobem charakteristické - často stojí na vyvýšených základech, mají verandy a plechové střechy. Jejich vzezření je hodně venkovské, což jsme se snažili zachytit, pokračuje Au.
Jeden z problémů byl, jak učinit tento interiér vizuálně atraktivním, říká Au o prostředí kavárny, ve kterém se odehrává spousta dialogů mezi Henrym a Lucy. Proto jsme učinili součástí scény kousek kuchyně a pult, u kterého posedávají ostatní štamgasti. Stěny jsme vyzdobili spoustou havajských artefaktů. Ještě větším problémem však bylo Hukilau věrně zrekonstruovat ve studiu. Diváci museli uvěřit tomu, že se skutečně dívají zevnitř na stejnou kavárnu, jakou před chvílí viděli zvenčí. Proto jsme okolo stavby pověsili speciální obří fotografii tamějšího prostředí a přivezli auta, která byla zaparkována u bistra. Nakonec jsme obarvili zem tak, aby byla stejně načervenalá jako hlína na ostrově Oahu, a doplnili scénu tropickou zelení.
Nejdřív jsme museli postavit scénu na Havaji a vyfotografovat okolí, abychom mohli vytvořit tu obrovskou tabuli, říká kameraman Jack Green, který pracoval na filmech Clinta Eastwooda Nesmiřitelní a Madisonské mosty. Tu jsme poté nasvítili zezadu. I přestože je to statický obraz, podařilo se nám vytvořit iluzi, že se voda v rybníku vlní a po obloze plují oblaka.

Moderní Popelka

2. srpna 2006 v 14:02 | kika

Moderní Popelka

Moderní Popelka
(A Cinderella Story)
Motto:Tento film je utkaný ze snů...
Typ filmu: Komedie
Rok výroby:2004
Popis:
Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu
.

Scary Movie 4

2. srpna 2006 v 14:01 | kika

Scary Movie 4

Mistr parodie David Zucker se podruhé vrací k sérii Scary Movie. Tentokrát si bude utahovat z filmů Válka světů, Vesnice, Nenávist, Million Dollar Baby a Saw: Hra o přežití.
Scénář, na němž se vedle tradičního Zuckerova spolupracovníka Jima Abrahamse podílel i Craig Mazin (Scary Movie 3) a Pat Proft (Policejní akademie, Žhavé výstřely), vychází kromě Vesnice hlavně ze Spielbergovy Války světů a remaku japonského hororu Nenávist. Hlavní hrdinkou je opět Cindy Campbellová v podání Anny Faris. Tentokrát se - po vzoru filmu Nenávist - nastěhuje do strašidelného domu, kde pečuje o starou paní. V sousedství žije Ray (Craig Bierko), inspirovaný postavou Toma Cruise ve Válce světů. Oba mladí lidé se do sebe zamilují(pusu, pusu, hej), klíčící romanci však naruší útok vesmírných příšer, "Tr-iPodů", jež vypadají jako obří digitální přehrávače iPod.Další parodované filmy se do příběhu dostanou prostřednictvím dějových odboček. Cindiny vzpomínky na její někdejší kariéru boxerky dělají prostor pro narážky na Million Dollar Baby. V další epizodě hrdinka přeleze zeď a dostane se do tajuplné Vesnice, kde se spřátelí se slepou dívkou (parodující postavu v podání Bryce Dallas Howard); nevidomou krásku ztělesní Carmen Electra, která si zahrála už v původním Scary Movie a její hrdinka v něm byla zavražděna.Vrátí se také matador parodického žánru Leslie Nielsen a to opět v roli prezidenta Harrise, tak jako ve Scary Movie 3. Chybět nebude ani narážka na dnes již legendární epizodu ze života Toma Cruise, který loni na jaře v televizní talk show Oprah Winfreyové skákal po gauči, bouřlivě vyznávaje lásku své nové partnerce Katie Holmes. Původně se uvažovalo i o tom, že ve filmu se objeví Elisha Cuthbert a Paris Hilton, parodující své role z hororu Dům z vosku; obě herečky však nakonec od tohoto záměru upustily
A to je vše přátelé hehe prima ne, už se těšim až to bude!

Pravá blondýnka 2

2. srpna 2006 v 9:26 | kika

Elle Woods dobyla Harvard a nyní začíná právnickou dráhu u jedné velké firmy. Balancuje mezi náročnou kariérou a přípravami na svatbu s mužem svých snů. Když ale zjistí, že klienti její zaměstnavatelské firmy zneužili rodinné příslušníky (respektive matku) jejího milovaného psa Bruisera, stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva, proti zneužívání němých tváří k zločinným pokusům. Dostane padáka na hodinu. Je existenčně zničena, ale nezlomena ve svém optimismu. Slečna Woodsová vyráží do Washingtonu, aby vzala věci do svých vlastních rukou, zdobených francouzskou manikúrou. Snaží se proniknout tam, kde se tahá za politické nitky. Přitom z moře šedi, černi a námořnické modři vyčnívá jako růžový palec. Politici nejdou "poslankyni Bárbie" zdaleka na ruku a Washington, D.C., není snadné působiště pro dívku - sice s právnickým diplomem z Harvardu, ale především s neomylným smyslem pro módu. Elle však svým neodolatelným šarmem, inteligencí a odhodláním obludný systém přemůže. Obhajobou Bruisera a jeho rodiny nakonec inspiruje ostatní, aby také vyjádřili svůj názor. Haf.

Světově oblíbená blondýnka se vrací! Před dvěma roky předvedla Elle Woods (Reese Witherspoon) své kouzlo filmovým divákům v původním filmu Pravá blondýna, v příběhu o elegantní rybě na suchu, která jde za svým srdcem na právnickou fakultu a všechny překvapí svou načesanou inteligencí. V roce 2002 získala Reese Witherspoon za svůj výkon nominaci na Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka.
Sally Field (neohrožená poslankyně Victoria Rudd - blondýnka), dvojnásobná držitelka Oscara byla velkou fanynkou prvního filmu a byla šťastná, když dostala šanci hrát v jeho pokračování. Režisér Herman-Wurmfeld sdílí nadšení Reese Witherspoon s ohledem na spolupráci se Sally Field. "Ovšem, že je radost pracovat s takovou herečkou jako je Sally. Ale nejúžasnější byl její talent a její neohroženost, se kterou přišla každý den na plac" tvrdí.
Kam Elle zamíří potom? To zatím nikdo neví, protože třetí Pravá blondýna se netočí... zatím.
Pravá blondýnka 2 - (Legally Blonde 2)

Rychle a zběsile 2

2. srpna 2006 v 9:25 | kika
Volné pokračování úspěšného filmu, v němž hlavní roli hrála supersilná auta
a nelegální uliční závody ve speciálně upravených vozech, nás tentokrát zavede
do Miami. Někdejší policista Brian O'Connor při vyšetřování svého posledního případu selhal. On sám se sice cítí jako oběť, ale zároveň si je vědom, že za svůj prohřešek musí platit. Proto opustil Los Angeles a nový případ chápe jako svoji poslední šanci. Hlavním podezřelým je tentokrát bohatý obchodník, který s největší pravděpodobností, pod
rouškou vývozních a dovozních aktivit, pere špinavé peníze pro jakýsi mezinárodní kartel. Víc než rok už je sledován celníky i policií, ale jediným výsledkem je poznání, že Carter Verone má živé styky s organizátory adrenalinových automobilových závodů. Vše je
tedy na Brianovi, který už nemá co ztratit.

Úspěch filmu Rychle a zběsile byl natolik přesvědčivý, že krátce po premiéře už se začalo jednat o dalším pokračování. Rychlá auta, to je svět sám o sobě, a hazardní nepovolené závody magnetem pro diváky. Režisér John Singleton, který za kamerou tentokrát
vystřídal Roba Cohena, v podstatě kráčí ve stopách svého předchůdce, ale jak
zdůraznil v řadě rozhovorů, snažil se o maximální autenticitu prostředí a výrazné
prokreslení charakterů lidí, kteří podlehli nebezpečnému kouzlu rychlých kol. Patří
k nim i on sám, jak se přiznal.
Připomeňme, že jeho jménem je podepsán akční kriminální příběh černošského
detektiva Drsnej Shaft.
Obrázky:

Piráti z Karibiku-Truhla mrtvého muže

1. srpna 2006 v 17:57 | kika
Piráti z Karibiku-Truhla mrtvého muže
Premiéra- 3.srpna 2006
Něco blíž:
Kapitán Jack je zpět… a s ním i Will Turner, Elizabeth Swann a celá řada nových i dobře známých postav. V tomto dobrodružném a velkolepém pokračování filmového hitu z roku 2003 je kapitán Jack Sparrow znovu lapen ve spletité síti záhrobních intrik. Prokletí Černé perly se mu sice podařilo zlomit, avšak nyní musí se svou posádkou čelit mnohem děsivější hrozbě - ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi, který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě BLUDNÝ HOLANĎAN, jíž se v rychlosti a schopnosti rychlého zmizení nedokáže vyrovnat žádná jiná loď. Pokud se Jackovi nepodaří najít způsob, jak se z této faustovské dohody vyvázat, bude nucen strávit celý posmrtný život jako otrok v Jonesových službách.
Obsazení:
Johnny Depp-Jack Sparrow, Orlando Bloom-Will Turner, Kiera Knightley-Elizabeth Swann
Čas-151 min.

Den poté

1. srpna 2006 v 14:59 | kika
Přemýšleli jste někdy o tom,co by se mohlo stát,kdyby globální oteplování a skleníkový efekt pokračovaly stále stejným tempem,jako je tomu doposud?Naši tak příjemně zabydlenou planetu by postihla celosvětová katastrofa.A právě to se stalo...že jste si nepovšimli?To proto,že všechno se naštěstí odehrálo jenom v příběhu......

.....Profesor Jack Hall(Dennis Quaid) je paleoklimatolog,vědec zkoumající počasí minulých dob,a právě proto ví o změně klimatu svoje.Něco se taky začne dít.Indii náhle bičuje sněhová vánice,na Tokio začnou dopadat kroupy o velikosti pomerančů,k zemi padají první mrtvý.A teprve když se zemí prožene smršť ničivých tornád,usoudí vláda USA,že je na čase jednat,pokud už není pozdě....Má být ovšem ještě hůř.Když dorazí strašlivý mráz(ledový vzduch až k mínus 100) do New Yorku,v budově městské knihovny přežívá skupinka lidí.Mezi nimi je i Jackův syn Sam(Jake Gyllenhaal),který tam pobýval se svými spolužáky Brianem a Laurou(Emmy Rossum).A zatímco davy uprchlíků se valí na jich,Jack se vydává opačným směrem,do náruče smrtícího mrazu,zachránit svého syna......
Takže na tohle určitě koukněte,je to vážne skvělý filmeček,moc se mi líbil a do komíků mi napiště(pokud jste ho viděli),jestli se vám taky líbil nebo jaký na něj máte názor.Děkuju...Juicy
Den poté - plakát

Fotečky z filmu...

Takže tady je Brian...Laura...a Sam uplně napravo


přitápěli si v knihovně knizkama, aby jim bylo teplo
A tady je Dennis Quaid jako Jack Hall

O FILMU JUST MY LUCK

10. července 2006 v 8:25 | kika

O filmu

Lindsay Lohan and Chris Pine in 20th Century Fox's Just My Luck Lindsay + Chris
Ashley(Lindsay Lohan) se daří v práci, je také šťastná žena, která žije skvělý život, který jí nadělil hodně štěstí. Když políbí pěkného cizince(Chris Pine) na večírku v maskách , nešťastnou náhodou si vymění svoje velké štěstí s jeho velkou smůlou, a její skvělý život se najednou změní v peklo.
Rok výroby: 2006
Premiéra v USA: 12.5.2006
Premiéra v ČR: 10.8.2006
Typ filmu: Romantická komedie
Oficiální stránka: www.justmyluckmovie.com (Hezky udělaná,mrkněte se!)
Chris Pine and Lindsay Lohan in 20th Century Fox's Just My Luck

Pitáti z Karibiku, prokletí Černé Perly

5. července 2006 v 10:02 | kika
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa (Johnny Depp) nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu okouzlující dceru Elizabeth Swannovou.(Keira Knightley) Její kamarád z dětství Will Turner(Orlando Bloom) se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington. Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce. Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo.

WASABI

4. července 2006 v 22:20 | kika
Fag psycho filmík... Určo se kukněte...


Obsah, děj

Wasabi - plakát
Hubert je polda se zlatým srdcem a s ocelovými pěstmi. Právě svou spravedlivou pěstí jedné noci inzultuje v nightclubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo celkem v pořádku, kdyby se nejednalo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Celá věc se musí zamést pod stůl a Hubertovi je doporučena delší dovolená. Tu si užíval naposledy když potkal svou životní lásku, Japonku Miko, která ho před 20 lety záhadně opustila. Hubert by chtěl začít vnímat svět kolem sebe konečně jako člověk a ne jenom jako policajt.

Jednoho dne zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miko před několika dny zemřela. Ještě před tím, než navěky odešla sepsala závěť. V ní mu odkazuje její největší majetek. Je to něco velmi speciálního. Je to více než dědictví, více než dar a taky více než obrovský problém. Mohla by to být skutečná časovaná bomba!!!
http://aubonsketch.ifrance.com/muller019.jpghttp://membres.lycos.fr/jeanreno/galerie/wasabi_film21.jpghttp://membres.lycos.fr/jeanreno/galerie/wasabi_film36.jpghttp://www.moziplussz.hu/kepek/kritika/wasabi.jpghttp://movie.starblvd.net/movie/film/2002/Wasabi/10.jpghttp://movie.starblvd.net/movie/film/2002/Wasabi/11.jpghttp://www.cinemovies.fr/images/data/films/Pfilm4868585310627.jpghttp://tinypic.com/b4ddg7.jpghttp://www.cinebel.be/pics/b62994.jpghttp://film.onet.pl/_i/film/w/wasabi/d.jpghttp://www.dvdrama.com/imagescrit/wasabiint2.jpghttp://www.fan-de-cinema.com/imgcache/wpp/comedie/wasabi.jpg

popis produktu WASABI PASTA 43 g - křenová pastaVelký obrázek -

Wasabi pasta je ze zeleného křenu, určená k přímé konzumaci. Má jasně zelenou barvu a ostrou chu|ť.
  • složení: křen, sorbit, sůl, voda, přírodní barvivo E133, E100, emulgátor cukr-tuk-okyselovač
  • hmotnost: 43 g
  • použití: k přípravě ostré omáčky. Malé množství pasty se smíchá se sojovou omáčkou
Hlašky:
transvesťák: Naval to.
Hubert Fiorentini: Má takový zpětný ráz, že by sis mohla zlomit nehet.

Hubert Fiorentini: To přeháníte. Tak velkou ochranku nepotřebuju.
komisař Jasumoto: Jenže my nechráníme vás, ale ty lidi okolo vás.

Betty: Ireno, není mi dobře. Ublíží nám, cítím to.
Irene: Ten starej trouba nám nic neudělá. Jsme nacpaný dynamitem a bouchačku mám v ruce. Kecá!
Hubert Fiorentini: Aha, tak to co máš v ruce je bouchačka? Z dálky to vypadá jako strojek na piercing.

Hubert Fiorentini: Sežeň ty materiály o Miko. Zavolej do laborky, jestli zjistili, odkud je ta hlína, co měla pod nehty, a za hodinu v hotelu.
Momo: Vynechal jsi bagety a colu.

Hubert Fiorentini: Je neděle, pane.
Le squale: To sice je, ale vy jste polda, takže máte pondělí.

advokát Ishibashi: Pan Fiorentini Hubert? Komisař patnáctého pařížského obvodu?
Hubert Fiorentini: To jsem já.
advokát Ishibashi: Znáte ženu jménem Miko Kobaiashi?
Hubert Fiorentini: Ano. Tu znám. Víte, kde je?
advokát Ishibashi: Ano. V márnici.

Hubert: Dej mi číslo mobilu a udělej mi rozbor tohohle.
Momo: Co to je?
Hubert: Kdybych to věděl, nebudu chtít rozbor.
Momo: Jasně. Na zítra?
Hubert: Za hodinu!

Hubert: Co je to?
Momo: Wasabi.
Hubert: Hmm, to je dobrý.

Momo: Hele, nechám tě pět minut bez dozoru a už jsi sebral kočku.
Hubert: To je dcera Miko, pitomče, a navíc bohužel moje.

Film ZA PLOTEM

1. července 2006 v 15:12 | kika
Další film od tvůrců Shreka.....Přišlo jaro a zvířátka se probrala ze zimního spánku. Zjišťují, že uprostřed jejich domova náhle vyrostla vysoká zelená věc - živý plot. Oportunistický mýval RJ se postaví do čela zvířátek (veverka, vačice, ježek, skunk, mýval a želva), která se rozhodnou svět Za plotem prozkoumat, což samo sebou způsobí řadu napínavých a zábavných momentů.

Pavouk vztahů v OVRZ

17. června 2006 v 10:58 | kika
OVRZ znamená Ordinace v Růžové zahradě
Obrázek “http://www.nova.cz/nova/data/7039/pavouk_vordinace.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Můj nejoblíbenější seriál

11. května 2006 v 19:29 | kika
Tágo!!!! Tohle je můj nej nej nej nejoblíbenější seriál!!!! Jmenuje se Ulice!! Můžete ho vidět každý všední den na Nově! A tady nějaké informace o Seriálu:
zpět na index

zpět na index
zpět na index
zpět na index
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy!
Žádná ulice není obyčejná. Každá skrývá příběhy a tajemství. Každá je svědkem nadějí, snů i zklamání lidí, kteří v ní žijí. Každá je dramatickou kronikou, diskrétní pamětí, intimním deníkem, v němž však ne vždy dokážeme číst.
S naší Ulicí je to jednodušší. Je vlídná. Dovolí nám nahlédnout tam, kam nás ty obyčejné nepustí. Za zavřené dveře, za okna zakrytá roletou. Umožní nám vstoupit do soukromí jejích obyvatel. Do kuchyní a ložnic, kde se spřádají osudy každého z nich, a kde se zdánlivé malichernosti všedního dne nečekaně dávají do pohybu jako lavina.
V téhle seriálové Ulici nenajdete nic, co se nedá najít kdekoli jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček - malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král (Radek Brzobohatý). Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie (Alena Vránová). Její nemoc nebude jediná pohroma, která mu to připomene. Firma svazuje osudy lidí, ať už v ulici bydlí nebo ne.
Pro pana Krále jsou to zaměstnanci, pro nás zajímaví lidé s dramatickými osudy. Pracují zde Rus Hrihorij (Alexandr Minajev), který chce být Čechem a konečně někam patřit; trestaný dobrák Bedřich Liška (Andrej Jastraban), jenž se nikdy nezavděčil svému otci (Václav Mareš); Zdena Čistá (Jana Švandová), celoživotně zamilovaná do pana Krále, avšak nikdy se to neodvážila říct nahlas; Anča (Ljuba Krbová) a Růža (Zdena Hadrbolcová), které se zdají být pouhými přebornicemi v babském drbání a expertkami na bulvár, ale nic nemusí být tak, jak se zdá; Jarda Hejl (Martin Hoffman) také není neotesaný nevzdělanec, za kterého by se rád schoval. Uvidíme, zda se tento cirkus podaří zkrotit sympatické ředitelce Báře Jordánové (Tereza Brodská), zvlášť když se nemůže příliš spolehnout na pomoc svého zástupce Petra Boháče (Pavel Kříž), osudově zamilovaného do krásné učitelky Lenky (Michaela Badinková). Čeká ho nesnadné rozhodnutí.
Má dát přednost romantické lásce nebo vzkříšení manželství se sympatickou Evou (Markéta Tanner)? Ještěže má Bára pohodovou moderní rodinu a manžel (Petr Vacek) jí pomůže alespoň zkrotit dospívající dvojčata (Patricie Solaříková a Jakub Štáfek), která dorostla do věku prvních vážných lásek a to vždy přináší spoustu příjemných i nepříjemných překvapení.
V protějším bytě žijí Farští. Dominantní otec Olda (Ondřej Pavelka) přichází poněkud pozdě na to, že mu jeho věčné avantýry ničí to nejcennější, co má. Především lásku a toleranci ženy Jitky (Ilona Svobodová) a respekt dvou dcer. Mladší Monika (Anna Fixová) má možná krásnější postavu, její sestra Lída (Jana Birgusová) je však silnější osobností.
Jordánovi i Farští bydlí v domě vlastněném zahořklým panem Peškem (Rudolf Hrušínský), který se o svou vnučku Adrianu (Dominika Kadlčková) bojí tolik, že ji ztrácí, stejně jako kdysi dívčinu matku, svou dceru.
Na Králův dům se přímo odnaproti, výlohou své Večerky, dívá starý Nykl (Bronislav Poloczek). Ten nikdy nestrávil fakt, že dům, který kdysi patřil jeho rodině, teď vlastní Král. Kromě toho pouze on a jeho nevlídná žena (Jaroslava Obermaierová) vědí, že dům ukrývá tajemství. Zda je skutečné či jen smyšlené, musí Nyklovým pomoct odhalit jejich syn Lumír (Václav Svoboda), stejně bezohledný a hrabivý jako rodiče. Na rozdíl od nich ale peníze dokáže vydělat, i když ne vždy tím nejčistším způsobem.
V ulici je i kadeřnický salon Michael, pojmenovaný po majiteli (Petr Falc) a idolu mnoha žen. Jenže... Kromě již zmíněné Jitky Farské zde Michal zaměstnává i nespoutanou Digi (Michaela Maurerová), naivní Bety (Jana Ema Bernášková) a především vynalézavou intrikánku Ingrid (Jana Sováková), která zamíchá skoro vším, co jste až dosud přečetli.
Za hranicí naší Ulice najdeme gymnázium, které je svědkem bojů pohledné učitelky Lenky s přísnou a staromilskou profesorkou Hejlovou (Hana Maciuchová), ale především prvních životních úspěchů a karambolů dětí z Ulice a jejich spolužáků.
A do každé dobré ulice patří i hospoda. Není náhodou, že ji vlastní počeštělý Američan Henry (Daniel Fleischer-Brown), jehož pozitivní myšlení dodává nadhled všem těm problémům, které by se z perspektivy dlažby naší Ulice zdály tak naléhavé a neřešitelné... A tak Henry - aniž by chtěl - zasáhne do života Ulice víc, než bychom čekali. Zejména pak do života jedné z mladých hrdinek…
 
 

Reklama